O mnie - Bartosz Chwarścianek

O mnie

Cześc, jestem Bartek.

Już 8 lat zajmuję się tworzeniem serwisów internetowych. Posiadam wykształcenie informatyczne. Swoje doświadczenie jako Web Developer zdobywałem w Polsce w firmach, które zajmowały się tworzeniem stron i sklepów internetowych oraz w Niemczech w firmie, która zajmuję się tworzeniem wizerunku marki, gdzie byłem odpowiedzialny za tworzenie stron. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu dzisiaj pracuję na własny rachunek. W swojej pracy zawodowej zrealizowałem wiele różnorodnych pomysłów, które możesz zobaczyć w zakładce realizacje.


Branża IT i jej dynamiczny rozwój wymaga ode mnie nieustannego rozwijania się i śledzenia trendów w tej dziedzinie. Chętnie poznaję nowe technologie, aby moje projekty były nowoczesne. Lubię swoją pracę. Nie boje się nowych wyzwań. Jestem otwarty na wymagającego klienta. Może to Ty Nim będziesz?

entmor - Wieleń

Firma entmor

to nie tylko ja!

Obecnie prowadzę jednoosobową działalność, ale realizację, które tworzę są często owocem wspólnej pracy – mojej oraz moich partnerów. Korzystam z pomocy grafików, innych programistów oraz copywriterów. Dzięki współpracy łatwiej śledzić trendy.

Praca zespołowa pozwala na szybsze realizowane projektów. Dzięki burzy mózgów realizacje są ciekawe i niepowtarzalne.

do góry